What changed in the last update

Remote Control uygulamasını 8.1.46090.2030 versiyonuna yükselttik.Fakat ne gibi değişiklikler var gözle görülür bir durum yok.
Tüm versiyonlarda yapılan düzeltme ve değişiklikleri görebileceğimiz bi wiki mevcutmudur?

English Translation

We have upgraded the Remote Control application to version 8.1.46090.2030. But what changes there are are are not visible.
Is there a wiki where we can see the fixes and changes made in all versions?

Neler olup bittiği hakkında en son bilgilerle güncel tutmaya çalıştığımız birkaç yerimiz var.

Öncelikle, normalde tüm bilgileri ve bunu daha güzel bir düzende içeren resmi PDF’yi içeren güncellenmiş bir gönderiye sahip olan bu forumumuz var.

İkincisi, https://feedback.itarian.com/ veya forumumuzun üst kısmındaki geri bildirim bağlantısında bulunabilecek geri bildirim sitemiz var.

Üçüncü konum, Release notes for IT Operation Platform | Read Through Comodo Community bağlantısını kullanarak bulunabilen sürüm notları web sitemizdir.

Umarım bu yardımcı olur ve ihtiyacınız olan diğer her şey lütfen bize bildirin.

English Translation

We have a few places that we try to keep updated with the latest information about what is going on.

First off we have this forum which normally has an updated post with all information and official PDF containing this in a nicer layout.

Second we have our feedback site which can be found at https://feedback.itarian.com/ or by the feedback link at the top of our forum.

Third location is our release notes website which can be found using the link Release notes for IT Operation Platform | Read Through Comodo Community

I hope this helps and anything else you need please let us know.

1 Like